Pytania i odpowiedzi

Elektroniczne deski bidetowe zostały stworzone w dwóch wersjach, aby jak najlepiej dopasować je do mis.

Wymiary wersja krótka XARAM Energy

Wersja krótka

 

Wersja długa

Na polskim rynku występuje bardzo dużo modeli mis sedesowych o zróżnicowanych wymiarach. W niektórych przypadkach elektroniczny bidet może wystawać poza obrys muszli. Dlatego też stworzyliśmy idealnie dopasowane misy do naszych bidetów: XARAM Energy Milan (dla wersji długiej) oraz XARAM Energy Brague (dla wersji krótkiej)

Elektroniczne deski sedesowe posiadają 2 letnią gwarancję przy zakupie przez osobę prywatną oraz 1 roczną przy zakupie przez firmę. Jesteśmy pewni jakości swojego produktu, dlatego przygotowaliśmy program zwiększenia gwarancji, dzięki któremu można przedłużyć gwarancję do 3, 4 a nawet 5 lat!

Elektroniczny bidet XARAM Energy można zamontować na 98% mis dostępnych na polskim rynku. Regulowany panel montażowy umożliwia regulację rozstawu w pionie oraz w poziomie.

panel_montazowy

Elektroniczną deskę sedesową można kupić u jednego z naszych Dystrybutorów. Skontaktuj się z nami aby uzyskać dane najbliższego Dystrybutora elektronicznych desek sedesowych XARAM Energy w Twojej okolicy.

Zapraszamy do zapoznania się z filmem instruktażowym, który poprowadzi krok po kroku. Montaż naszych desek jest prosty i szybki.